Новые правила выезда из зоны АТО

1-3 грудня — Всеукраїнський Форум «Взаємодія державних і місцевих органів влади, соціальних структур та ГОІ у вирішенні нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю»

Національна Асамблея інвалідів України (НАІУ) та Рада громадських організацій людей з інвалідністю та їх родин – вимушених переселенців зі Сходу України 1-3 грудня 2015 року в м. Києві проводять Всеукраїнський Форум «Взаємодія державних і місцевих органів влади, соціальних структур та ГОІ у вирішенні нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю».

Програма заходу передбачає обговорення актуальних проблем ВПО з інвалідністю та членів їх родин, надання інформаційної та консультаційної допомоги зазначеній категорії осіб, винайдення шляхів співпраці з державними та місцевими органами влади.

До участі у заході запрошені представники органів держаної влади, міжнародних та всеукраїнських громадських та благодійних організацій, внутрішньо переміщені особи з інвалідністю.

З Луганської області в заході приймуть участь – молодь з проблемами здоров’я, родини з інвалідністю, представники громадських організацій інвалідів, представники партнерських установ, які опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Сприяння у вирішенні питань супроводу, організаційних, транспортних та інших питань для учасників заходу – КУ «Луганський обласний Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями».

На регіональному рівні захід підтримано: управлінням молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний Центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ».