10 липня вдалося евакуювати ще одну групу людей з інвалідністю із зони АТО

10 липня вдалося евакуювати ще одну групу людей з інвалідністю та членів їх сімей. Зустрічали групу вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей представники ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ З ПРАВ ІНВАЛІДІВ, волонтери та небайдужі люди. Всього прибуло до Одеси 60 чоловік.

зустріч переселенців1

Усіх, хто сьогодні прибув, вдалося розмістити в Дитячому оздоровчому таборі “Автодорожник” та в санаторій «Сенетатя», які знаходяться в Одеській області, Білгород-Дністровського району, смт. Сергіївка.

Група людей дуже складна. Більшість з них– це люди з обмеженими фізичними можливостями та маленькі діти, в тому числі і діти з інвалідністю.

зустрач переселенців

Під час перевезення всі люди дуже втомилися. Потім їх чекала довготривала процедура реєстрації та двохгодинна дорога в автобусі до смт. Сергіївка. Під час поїздки довелося робити декілька зупинок за для того, аби надати медичну допомогу тим, хто її потребував.

зустріч переселенців

Завдяки злагодженим діям усіх небайдужих людей заселення в санаторії відбулось швидко. Після поселення, усіх переселенців одразу запросили до обіду, а потім видали всю необхідну гуманітарну допомогу та організували відпочинок.