24 – 25 липня реалізовано черговий етап евакуації із зони АТО близько 200 осіб з інвалідністю

Завдяки злагодженим діям усіх небайдужих людей, 24 – 25 липня вдалося реалізувати черговий етап евакуації із зони бойових дій близько 200 осіб, більшість з яких – це люди з інвалідністю та члени їх сімей.

евакуація людей з інвалідністю1

Евакуація здійснювалась 24 липня і була  надскладною. В м. Луганську із-за шквальних обстрілів було пошкоджено першу колію залізничного вокзалу – це єдиний шлях, куди могли дістатися без перешкод люди на візках. У зв’язку із цим, потяг було подано на п’яту колію. Але всупереч цьому, завдяки допомозі волонтерів та інших людей вдалося посадити у вагони потяга усіх людей на візках, дітей та родини, в складі яких є особи з фізичними обмеженнями.

евакуація людей з інвалідністю3

25 липня 2014р. о 08:09 ранку прибув потяг до м. Одеса. Три вагони (близько 200 осіб) – це нова група вимушених переселенців, яких вдалося вивезти із зони АТО. Всіх було розміщено в санаторіях та оздоровчих таборах Одеської області, одразу нагодовано та надано першу медичну і гуманітарну допомогу.

евакуація людей з інвалідністю2

Висловлюємо влова вдячності усім, хто був задіяний в реалізації евакуації людей з інвалідністю та членів їх сімей із Донецької та Люганської областей, де їх життя було під загрозою.