Благодійний Марафон «Рятуймо разом!»

Протягом серпня-вересня 2014 року понад 1000 переселенців з зони АТО, з обмеженими властивостями, дітей-інвалідів та членів їх сімей, було розміщено в санаторіях Одещини, в т.ч. ДОЗ «Сперанца» курорту Сергіївка, облаштовано наявними засобами існування та харчування, повністю на безоплатній для них основі. 

Наразі, для повноцінного перебування переселенців з зони АТО, людей з інвалідністю, в т.ч дітей-інвалідів, більшість з яких має важкі форми захворювання, не вистачає дорогих ліків та засобів гігієни.

З метою вирішення найбільш гострих питань переселенців з обмеженими фізичними можливостями, організований благодійний Марафон «Рятуємо разом!» по збору речей художньої творчості, предметів мистецтва та культури, які планується продати на благодійному аукціоні, а кошти направити на придбання медикаментів для інвалідів-переселенців. Марафон стартує 19.09.2014 на території ДОЗ «Сперанца» в смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області.

В рамках Марафону відбудеться Арт-фестиваль «Мистецтво жити», Урочисте відкриття Марафону та пройде концерт «Єдина Україна». Під час старту Марафону будуть передані перші арт-об’єкти та картини, презентовані відомими художниками, в т.ч. зроблені дітьми із Луганська пано з «1-копійкових» монет, презентований проект школи інклюзивної освіти для дітей –інвалідів та виставка хенд-мейд виробів.

На зустріч з переселенцями з зони АТО, з обмеженими властивостями, дітей-інвалідів та членів їх сімей, запрошуються  керівники профільних департаментів Одеської  ОДА, Білгород-Дністровскої РДА, професійні художники та майстри, всі громадяни, бажаючі допомогти.

 

Директор Марафона Супруненко Валерий Иванович м.т. 067-23007-08, 048-49-68-630

Пресс центр Марафона  тел. 04849 6 86 30; info@dobroe.org.uawww.dobroe.org.ua