Благодійну програму «Рятуймо Разом!» підтримав Фонд Східна Європа (ФСЄ)

Фондом Східна Європа було надано гуманітарну допомогу на суму 245 000 гривень для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та членів їх родин. Вся допомога включає засоби особистої гігієни для дорослих, технічні засоби реабілітації, в т.ч. візки для людей з інвалідністю, ходунки складені, ходунки на колесах, тростини,милиці,  а також тонометри для незрячих, матраци та протипролижневі круги. Метою підтримки Програми є забезпечення надання допомоги особам з обмеженими можливостями, зокрема, надання соціальної допомоги, спеціального обладнання та пристроїв для осіб з обмеженими можливостями та реабілітаційних центрів, що реалізується однією з провідних міжнародних Компаній, які працюють в Україні.

Вся допомога вже розподілена та відправлена особам з інвалідністю – вимушеним переселенцям із зони АТО, які тимчасово проживають в м. Києві, Одеській (санаторії «Сперанса» та «Куяльник»), Харківській, Донецькій, Луганській та Київській областях, які звернулись в  Call-центр НАІУ за допомогою.

Організатори програми «Рятуймо разом!»виражають подяку Фонду Східна Європа за надану благодійну допомогу. Бажаємо вашому колективу міцного здоров’я, мирного неба, щоб добрі справи завжди повертались сторицею в Ваш дім і родини.

Довідка.

Фо́нд Схі́дна Євро́па — неприбуткова українська благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році.

За власною заявою, місія фонду — сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

ФСЄ працює у програмних напрямах: популяризація ідеї корпоративної соціальної відповідальності, місцевий економічний розвиток, муніципальні партнерства, бізнес та економічна освіта, сприяння ефективній роботі органів державної влади та місцевого самоврядування.

підтримав Фонд Східна Європа підтримав Фонд Східна Європа1 підтримав Фонд Східна Європа2 підтримав Фонд Східна Європа3

підтримав ФСЄ підтримав Фонд Східна Європа4 підтримав Фонд Східна Європа5