Сall-центр НАІУ

Call-центр НАІУ: звернення та результати вирішення проблем

Call-центр НАІУ (центр швидкого реагування), який діє за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Франції в Україні, продовжує приймати звернення від вимушених переселенців з інвалідністю.

Олена, 1986 р.н., м. Луганськ. Під час обстрілу в дім потрапив снаряд. Дівчина залишилася в підвалі на 4 доби. Вагітна. Роботи не має, матеріально дуже важко. Сама має ослаблене здоров’я, хронічні хвороби. Довго чекала на дитину. Потребує теплої одежі, психологічної допомоги,  вітамінів, харчування,  ліків.

Національна Асамблея інвалідів України передала  Олені теплий одяг та медикаменти для вагітних: мультівітаміни  та противірусні для препарати, надана юридична консультація.


Віктор, 1966 р.н., м. Луганськ. Має важку травму шиї. Мама не витримала стресів. Віктор залишився наодинці з бідою. Відкрилися рани. Грошей не має. Потрібні ліки, засоби гігієни.

Національна Асамблея інвалідів України зв’язувалися  з Донецькою лікарнею відновлювального лікування. Там готові прийняти його, але довезти з окупованого міста не має можливості.  Віктору вже передані  необхідні медпрепарати та засоби особистої гігієни.


Галина, 1955 р.н., м. Луганск, хвора на цукровий діабет. В даний момент перебуває в м. Одеса. Потребує ліків.

Національною Асамблеєю інвалідів України  передано необхідні медичні препарати. Перерахована фінансова допомога. Також здійснено юридичну консультацію з питань соціального захисту внутрішньо переселених осіб. Надано контакти  громади із захворюванням на цукровий діабет.


Ганна, м. Луганськ. Пересувається на візку. Одинока. Має потребу у харчуванні, ліках, засобах особистої гігієни.

НАІУ  передала  ліки від грипу та гіпертонії, а також теплий одяг.


Володимир, 1948 р.н., м. Луганськ, одинокий, має 2 групу інвалідності. Без ліків дуже погано себе почуває. Купити ліки не має можливості.

Національною Асамблеєю інвалідів України надана психологічна допомога , теплий одяг та необхідні гіпотензивні препарати.


Володимир, 1966 р.н., м. Луганськ. Має важку травму шиї. Має потребу у ліках та засобах особистої гігієни.

НАІУ передано ліки, теплий одяг, засоби особистої гігієни.


Віталій, 1971 р.н., м. Луганськ. Має 1 групу інвалідності. Має потребу в теплому одязі, продуктах харчування, ліках.

Національною Асамблеєю інвалідів України  передано необхідні медичні  препарати та теплий одяг.