Сall-центр НАІУ

Чергові звернення вимушених переселенців до Call-Центру НАІУ

Call-Центр НАІУ продовжує постійно приймати звернення вимушених переселенців з інвалідністю та членів їх сімей. Люди, які звертаються охоплюють практично всю Донецьку та Луганську області.

Віталій, 1971 року народження, м. Луганськ. В даний момент перебуває в м. Харкові. Має 1 групу інвалідності. Має потребу в ліках: Липрил (10мг), Еутирокс 100, Бісостат 10, Піколакс 7,5.

Національною Асамблеєю інвалідів України було передано ліки на суму 209,20 грн. та продуктовий набір на суму 99,87 грн.


Денис, 1980 року народження, м. Донецьк. Має 1 групу інвалідності у зв’язку з ампутацією. Потреба в протезування.

Кваліфікованими спеціалістами НАІУ була надана соціально-правова консультація. Також, для оперативного вирішення цього питання, зв’язалися з представниками ГОІ в Харківській області. Питання в стадії вирішення.


Роман, 1977 року народження, м. Горлівка. Має першу групу інвалідності. Травма хребта в шийному відділі. За ним доглядає мати та бабуся похилого віку. Зовсім не мають коштів для існування, продуктів харчування та ліків. Дуже потребують допомоги.

Національною Асамблеєю інвалідів України було передано гроші в розмірі 300 грн., ліки та продуктовий набір. Надається постійна психологічна допомога.

звернення вимушених переселенців до Call-Центру НАІУ


Ірина, 1966 року народження, м. Луганськ. В даний момент вже перебуває в м. Києві. Має захворювання – хронічний гломерулонефрит. Також має хронічну хворобу нирок, анемія, артеріальну гіпертензію. Потребує наступних ліків:Аторвастатин (20 мг), Лізиноприл (10 мг), Епобіокрин (4000 МО п/ш).

НАІУ прийнято рішення про виділення 1000 гривень на найнеобхідніші потреби, а також передано продуктовий набір.

Call-Центр НАІУ діє за підтримки Посольства Франції в Україні та Програми Розвитку ООН в Україні.