Для найвідповідальніших – відкрито прийом заявок на посаду Радників з питань внутрішньо переміщених осіб

В Україні розпочато програму Радників з питань внутрішньо переміщених осіб. Програма започаткована Міністерством соціальної політики України, громадською ініціативою КримSOS і Міжнародною організацією Stabilization Support Services за підтримки Уряду Великої Британії.

Ті, хто відчувають у собі бажання і сили зануритися у діяльність, пов’язану з інтеграцією вимушених переселенців та сприяти вирішенню нагальних поточних проблем цієї верстви населення, можуть стати Радниками з питань внутрішньо переміщених осіб.  Заявки від претендентів на посаду Радника прийматимуть від 7 до 17 серпня. До участі у відкритому конкурсі резюме запрошують громадських діячів, активістів та усіх бажаючих, хто має досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами або у сфері соціального захисту населення. На кандидатів чекає співбесіда.

Усього оберуть 27 радників, які опікуватимуться питаннями переселенців у всіх регіонах України. Вони будуть представлені 26 серпня.

Вимоги до кандидатів на посаду Радника з питань вимушено переміщених осіб:

 • Не менше 2 років управлінського досвіду;
 • Досвід роботи із організаціями громадянського суспільства в Україні;
 • Досвід роботи із внутрішньо переміщеними особами в Україні;
 • Досвід роботи із державними установами;
 • Гарні комунікативні навички;
 • Хороші аналітичні здібності та вміння писати аналітичні звіти;
 • Знання місцевої специфіки;
 • Бажаний досвід роботи у проектній роботі, в тому числі робота у проектах міжнародної технічної допомоги;
 • Володіння англійською мовою (середній рівень).

Поточні завдання, якими опікуватимуться Радники з питань вимушено переміщених осіб:

 1. Звітування щодо проблем, пов’язаних із внутрішніми переселенцями в районах, які належать до компетенції керівництва МСПУ та менеджера проекту від КримSOS;
 2. Надання пропозицій працівникам МСПУ по вирішенню питань переселенців;
 3. Сприяння у розв’язанні існуючих проблемних ситуацій;
 4. Робочі зустрічі із переселенцями;
 5. Робочі координаційні зустрічі із представниками неурядових організацій та організацій громадянського суспільства;
 6. Співробітництво з представниками органів виконавчої влади та органами місцевого самоврядування по вирішенню питань переселенців та вміння підготовки проектів необхідних доручень.

Вікових обмежень для претендентів немає, але організатори зазначають, що перевагу матимуть молодші та мобільніші кандидати. Посада Радника передбачає повну зайнятість. Період роботи триватиме з 1-го вересня 2015 до 11 березня 2016. Під час цього періоду Радник має сприяти налагодженню комунікації між переселенцями та Міністерством соціальної політики, швидкому обміну інформацією щодо питань, які стосуються соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, а також вирішення виявлених проблем.

Усього працюватиме 27 радників: 2 на центральному рівні і 25 на рівні департаментів і районів, включаючи місто Київ.

Резюме разом з мотиваційним листом можна надсилати до 17 серпня на адресу LO@krymsos.com. У темі листа необхідно зазначити: «Конкурс радників». Обов’язково мають бути вкладені контактні дані, щоб претендента змогли запросити Вас на співбесіду. Результати відбору і презентація радників відбудеться 26 серпня.

Сфера: життя культури