Дякуємо за допомогу Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Національна Асамблея інвалідів України звернулась до Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з проханням підтримати Благодійний проект «Рятуймо разом!».

Понад 500 дітей, які були переміщені із зони проведення АТО на безпечну територію і на даний час перебувають у освітніх, реабілітаційних та інших дитячих закладах отримали розвиваючі освітні набори. Надані набори вже розповсюджено виключно серед дітей-переселенців у дитячих закладах, багатодітних родинах в різних регіонах України. Зокрема:

  • Луганська обл.: Сватівська школа-інтернат для дітей з порушенням слуху, Кременна школа-інтернат для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, Рубіжанський центр реабілітації для дітей з порушенням слуху «Хрусталик» (всі перераховані заклади знаходяться на підконтрольній Україні території).
  • Вінницька обл.: м. Калинівка, м. Козятин, м. Вінниця (ДНЗ №51, №77, №45, ЗОШ №2, №4, №6, №23).
  • Одеська обл.: (ДНЗ, ЗОШ, Школи-інтернати, дитячі реабілітаційні центри);
  • Донецька обл.: Славянськ, Краматорськ, Маріуполь (ДНЗ, ЗОШ, Школи-інтернати, дитячі реабілітаційні центри).
  • Чернівецька обл.: родина переселенців, в якій 13 дітей (5 дітей прийомних та 8 біологічних). Мешкають в готелі при молитовному домі у с. Кам’янка, Глибоцького р-ну.
  • Житомирська обл.: (ДНЗ, ЗОШ, Школи-інтернати, дитячі реабілітаційні центри).

ЮНІСЕФ

Нагадаємо, Національна Асамблея інвалідів України з червня 2014 року реалізує Благодійну програму «Рятуймо разом!» задля надання допомоги та підтримки сім’ям, у складі яких є особи з інвалідністю, в т. ч. діти, що перебувають на території Луганської та Донецької областей, або були переміщені на територію інших областей України. Програма не є ні державним, ні комерційним проектом, допомога зазначеним особам відбувається винятково з ініціативи волонтерів або небайдужих людей на добровільних і безоплатних засадах. Більш детальну інформацію щодо реалізації Програми можна отримати на сайті: www.sos.naiu.org.ua

ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ