Андрій Рева: Одразу після звільнення окупованих територій місцеве населення отримує пенсії за весь період з початку припинення виплат

Фонд соцстраху в 2017 році виплатив переселенцям 1,6 млрд грн

Фонд соціального страхування України здійснив у 2017 році страхових виплат внутрішньо переміщеним особам на суму в 1,6 млрд грн, передає УНН з посиланням на повідомлення Фонду.

“Сума страхових виплат, які протягом 2017 року здійснив Фонд соціального страхування України внутрішньо переміщеним особам, склала 1 млрд 618 млн гривень”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що половину суми (759,38 млн грн) виплачено особам, які виїхали із зони проведення АТО в інші регіони України (22 391 осіб).

Другу половину суми (858,7 млн грн) виплачено особам, що залишили зону проведення АТО, але залишились на території Донецької та Луганської областей (21 670 осіб).

У зазначену суму входять щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, одноразова допомога потерпілим, медична та соціальна допомога.

Зауважимо, виплати здійснюються відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11 грудня 2014 № 20.