ФОТОЗВІТ: адресна гуманітарна допомога від програми «Рятуймо разом!»

22.05.14 р. 78 родин, переселених із зони проведення АТО на безпечну територію, в яких є діти з інвалідністю, отримали гігієнічні набори від Національної Асамблеї інвалідів України та Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Адресна гуманітарна допомогаВся допомога включає засоби гігієни: миючі засоби (мило, шампуні, гелі для душу, зубні пасти), туалетній папір, пральні порошки, засоби для миття посуду тощо); гігієнічні засоби: памперси, дитячі вологі серветки, одноразові пелюшки, прокладки тощо): побутові речі: тазики, відра, мотузки для сушіння речей, прищіпки; рушники для рук та банні.
На даний момент продовжується розподілення допомоги відповідно до запитів, що надійшли на гарячу лінію НАІУ. Перша партія гуманітарної допомоги вже відправлено виключно для дітей-переселенців, які були змушені зі своїми батьками залишити свої домівки і виїхати з Донецької та Луганської областей, в надії зберегти своє життя.
Організатори програми «Рятуймо разом!» виражають подяку Дитячому Фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримку та допомогу. Бажаємо вашому колективу міцного здоров’я, мирного неба, щоб добрі справи завжди повертались сторицею в Ваш дім і родини.

Адресна гуманітарна допомога Адресна гуманітарна допомога Адресна гуманітарна допомога Адресна гуманітарна допомога Адресна гуманітарна допомога 2015-05-21 16.06.23 Адресна гуманітарна допомога Адресна гуманітарна допомога Адресна гуманітарна допомога