Уряд змінив систему виплат соцдопомоги переселенцям

Голова правління Пенсійного фонду перевірив, як організовано пенсійне забезпечення мешканців Луганщини

16 січня  ц.р. під час поїздки до Луганської області Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний провів робочу нараду в головному управлінні, яке нині працює в місті Сєвєродонецьк, та відвідав міське управління Фонду. У центрі уваги було практичне вирішення проблем пенсійного забезпечення мешканців, а також налагодження роботи та матеріально-технічного забезпечення органів ПФУ в підконтрольних Україні  районах та містах області.

В управлінні ПФУ у Сєвєродонецьку Голова правління Фонду поспілкувався з працівниками про їх проблеми, вислухав пропозиції,  ознайомився з організацією прийому відвідувачів. «Фонд високо цінує зусилля всіх наших колег, які виконують свої обов’язки у нинішніх  непростих умовах,  – наголосив він. – Ми підтримуємо й надалі будемо підтримувати їх,  будемо надавати допомогу управлінням у забезпеченні приміщеннями, обладнанням, комп’ютерною  технікою».

Фінансування пенсій на підконтрольних Україні територіях Луганщини відбувається відповідно до графіка. Станом на 16 січня 2015 року в області на виплату січневих пенсій спрямовано 360,5 млн. грн.

Про це, зокрема, йшлося, на зустрічі Олексія Зарудного з головою Луганської обладміністрації Геннадієм Москалем. Визначено  завдання щодо координації дій між Пенсійним фондом України та обласною владою з  тим, аби пенсійне забезпечення на підконтрольних Уряду територіях здійснювалося у штатному режимі.

Урядовий портал