Інформаційний семінар для ВПО з інвалідністю

В одному з наймальовничіших місць України – Прикарпатті, а саме с. Яворів, Львівської області, де успішно веде свою діяльність Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІУ, з 25 по 29 червня 2016 року успішно пройшов інформаційний семінар для ВПО з інвалідністю та членів їх сімей «Захист прав та представлення інтересів вимушених переселенців з інвалідністю із зони АТО», організатором якого виступила Національна Асамблея інвалідів України.

247E34ABF0D8CB-768x576

Під час семінару учасники мали можливість не тільки обговорити важливі питання захисту прав та потреб внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та членів їх родин, а й обмінятися досвідом вирішення життєво важливих проблем в різних регіонах України; ознайомитись з програмами та проектами НАІУ, діяльність яких направлена на сприяння в допомозі внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю; учасникам АТО, що отримали травму; цивільним постраждалим особам в зоні АТО, які отримали інвалідність. Зокрема учасників було поінформовано щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості ВПО, в тому числі осіб з інвалідністю; надання міні-грантів від НАІУ на відкриття власної справи; про проходження тренінгів із розвитку самозайнятості та підприємництва серед ВПО.

Інформаційний семінар для ВПО з інвалідністю

Залежно від погодних умов кожен міг спробувати свої сили в командних іграх з волейболу, гри «Боча», настільного тенісу та позайматися гімнастикою чи пілатесом, а також ознайомитись із різними реабілітаційними програмами Західного реабілітаційно-спортивного центру.

Дякуємо керівництву ЗРСЦ за гостинність та всім учасникам заходу, які виявили бажання взяти участь в семінарі, за дружню атмосферу, створену в колективі.