КАЗКА ДЛЯ ДІТОК-БІЖЕНЦІВ

Національний театр ім. Франка продовжує займати активну громадську позицію і підтримувати українську армію і переселенців – не лише фінансово. Та турботи потребують не лише дорослі, а й діти.

Особливо, у переддень Нового року – вони не мають втрачати віри у чудеса та казки.
29 грудня о 12:00 ми запрошуємо дітей учасників АТО, та дітей-біженців – безкоштовно відвідати театр, та зануритися у вир подій відомої дитячої казки “Лускунчик“. Дія вистави відбувається в переддень Різдва. Час, коли мрії перетворюються на реальність, коли і діти, і дорослі поринають у чарівний безмежний світ дивацтв. Як у кожному домі, всі готуються до Різдва.
Марі та її брат Фріц з нетерпінням очікують на подарунки. Що цього року вони знайдуть під ялинкою? Нарешті, ось ця священна мить…Під ялинкою діти знайшли безліч подарунків: Нових ляльок, суконь, солдатиків. Тут Марі і побачила Лускунчика. Ця лялька їй сподобалася найбільше, проте Фріц її зламав.
Марі засмутилась, а улюблену іграшку не викинула…А потім, настала глибока ніч, і почалися   неймовірні карколомні пригоди, де дівчинці довелося поборотися за свого нового друга з цілою раттю страшного мишачого короля…
Звертаємось до всіх благодійних і волонтерських організацій – ви можете подати заявку на похід в театр, з вказанням кількості дітей, супроводжуючих і контактними даними – за адресою frankothpr@gmail.com
Казка розрахована на діток – від 6 до 15 років.