Сall-центр НАІУ

На Call-центр НАІУ продовжують поступати дзвінки від людей з інвалідністю із зони бойових дій

Людей із зони бойових дій просто вивезти недостатньо. Особливо тих, у кого обмежені фізичні можливості. Хто залишився без свого будинку і опинився в абсолютно чужому місці, треба ще й підтримати.


Юрій Миколайович, 1981 р.н., Донецька обл., м. Дебальцеве. Має ІІ групу інвалідності. Ганна Миколаївна (сестра Юрія), 1978 р.н. Одна виховує неповнолітню дитину. Проживають разом. Батьки померли. Інвалідність Юрія була встановлена до 1 лютого 2014. Не зміг переоформити у зв’язку з находженням в зоні АТО. З 13 лютого 2015р. перебуває в Київській міській психоневрологічній лікарні  №2 для лікування та проходження комісії МСЕК. Юрій має потребу в ліках – СОЛЕРОН 200 мг №30, та продукти харчування для сестри з дитиною.

Національною Асамблеєю інвалідів України було передано та ліки на суму 584,90 (СОЛЕРОН 200 мг №30) та продуктовий набір.


Ольга Сергіївна, 1959 р.н., ІІІ гр.  заг. зах. та чоловік Геннадій Анатолійович, 1960 р.н., ІІ гр. заг. захворювання. Місто Попасна. В даний момент проживають в м. Києві. Потребують продукти харчування, постільні речі та миючі засоби (порошок, мило, миючі засоби для посуду).

НАІУ надали психологічну допомогу, юридичну консультацію та продуктовий набір.


Ірина Леонтіївна, та її батько Олексій, м. Донецьк. Мають ІІ групу інвалідності. В даний момент перебувають в інфекційній лікарні, Полтавська обл. Потребу хоч якийсь одяг (розмір 46-48, взуття 36-37), продукти харчування, медикаменти від застуди.

Національна Асамблея інвалідів України надали психологічну допомогу, юридичну консультацію.


Тетяна Йосипівна, 1946 р.н., м. Донецьк. Перебувають в інфекційній лікарні, Полтавська обл. Доглядає за онуком і дочкою з інвалідністю. Готують самі, продуктів немає. Дуже потрібні продукти харчування та  одяг 56 розміру, взуття 40 розміру. Немає інтернету, немає інформації, немає знайомих.

НАІУ надали психологічну допомогу, юридичну консультацію.


Олена Вікторівна, 1976 року народження. Мати дитини з інвалідністю. Перебувають в інфекційній лікарні, Полтавська обл. Будуть раді будь-якому одязі, продуктами харчування, медикаментів.

Національна Асамблея інвалідів України надали психологічну допомогу, юридичну консультацію.


Нагадуємо, що Сall-центр НАІУ діє за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Франції в Україні.