Набір на безкоштовне навчання у сфері IT для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО

Вже цієї осені внутрішньо переміщені особи з Донбасу та Криму, а також ветерани АТО зможуть безкоштовно пройти будь-який курс Академії в одному з трьох міст України – у Києві, Полтаві та Одесі.

Навчання першої групи розпочинається вже 21-го вересня 2016 року. Реєстрація – за посиланням до 18 вересня 2016 року.

Серед запропонованих напрямів студенти зможуть обрати курс WordPress+WooCommerce, Web-design, Back-End або Front-End розробки. Ініціатива проходить за підтримки шведської компанії Beetroot та стосується ветеранів АТО та вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. В цьому навчальному році Beetroot Academy планує надати до 60 безкоштовних місць.

Beetroot займає активну позицію, беручі участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем в Україні. З метою долучитись до позитивних перетворень та надихаючись мотивацією до розвитку, Beetroot Academy запроваджує програму безкоштовної освіти у сфері IT“  – говоритьАндреас Флодстром, керівник та співзасновник Beetroot.

Партнером Beetroot Academy став Центр зайнятості Вільньних людей (ЦЗВЛ). Це громадська організація, що покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які потребують допомоги. В рамках проекту «Воїну — гідна праця» ЦЗВЛ допомогає у навчанні та працевлаштуванні ветеранів АТО, а Програми навчання та розвітку для вимушених переселенців дають можливість адаптуватися в нових умовах. http://czvl.org.ua

Beetroot Academy — це шведська освітня програма, яка готує студентів до реальної кар’єри в IТ. Використовуючи інноваційні методики навчання, викладачі Beetroot Academy концентруються на закріпленні практичних навичок, необхідних для майбутньої роботи. Окрім самого навчання, Академія пропонує курс англійскої мови та карєрне консультування із досвідченими HR-менеджерами Beetroot.

Beetroot Академія — це соціальний проект. Ми допомогаємо людям розпочати кар’єру в IT і побудувати нове майбутнє для своїх родин. Але, як це зазвичай буває, не всі початківці можуть дозволити собі оплатити навчання. Більшою мірою в Україні це стосується вимушених переселенців зі Cходу та Криму, яким довелось покинути свої домівки та роботи.

Роблячи благодійний внесок, ти приєднуєшься до Beetroot Академії у нашему прагненні полегчити життя тих, хто цього потребує. Ти можешь зробити внесок від імені великої корпорації, маленької компанії або від свого власного імені — будь-яка допомога суттєва.

Як допомогти:

  • Оплатити навчання всієї групи;
  • Оплатити навчання певних студентів (наприклад, вимушених переселенців, ветеранів АТО, і т.п.)
  • Оплатити частину вартості навчання;
  • Запропонувати нагороду найбільш старанним студентам.

Це лише приклади можливого співробітництва. Ми із радістю допоможемо тобі обрати варіант, найбільш прийнятний для тебе та для людей, яким ми допомогаємо.

Контакти

  • Соціальний проект Beetroot Академія
  • academy@beetroot.se
  • http://academy.beetroot.se/