Сall-центр НАІУ

Нагадуємо, що Call-Центр НАІУ діє за підтримки Посольства Франції в Україні та Програми Розвитку ООН в Україні.

Call-Центр НАІУ, що діє за підтримки Посольства Франції в Україні та Програми Розвитку ООН в Україні продовжую свою роботу.
За звітний період отримано 154 звернення, в т.ч. 27 повторно.

Люди, які звертаються охоплюють практично всю Донецьку та Луганську області. Звертаються як внутрішньо переміщені особи, так і люди із зони АТО та окупованої території.

Серед тих, що звернулись інваліди всіх груп та категорій: захворювання на ДЦП, травма хребта, неврологія, зір, проблеми із серцево-судинною системою, психіатрія, цукровий діабет тощо.

В зоні АТО та на окупованій території люди мають надзвичайну потребу у засобах гігієни, катетерах, сечоприймачах. Дуже потрібні перев’язочні матеріали. Відсутність соціальних виплат змушує людей голодувати. Серед потребуючих допомоги осіб є діти із захворюваннями на хронічну ниркову недостатність – вони мають потребу у життєво-важливих ліках. Серед потреб – одяг, теплі речі, ліки, харчування, матеріальна допомога, необхідність евакуації, догляду, поселення в геріатричні інтернати, проблеми із засобами особистої гігієни, реабілітація, протезування.
Потреби на безпечній території: переоформлення документів та виплат, пошук житла, сплата за житло, відсутність продуктів харчування, теплий одяг, навчання, працевлаштування, лікування, забезпечення медикаментами, засобами гігієни, технічними засобами реабілітації.