НАІУ продовжує отримувати численні звернення щодо надання підтримки тим, хто постраждав через військовий конфлікт на сході України.

НАІУ продовжує отримувати численні звернення щодо надання підтримки тим, хто постраждав через військовий конфлікт на сході України.

Тому,  в рамках програми «Рятуймо разом!» ми продовжили діяльність Call-центру для людей з інвалідністю.

Тільки за перший квартал 2017 року ми отримали на гарячу лінію програми  267 звернень. Підтримка Call-центру на базі НАІУ надає можливість особам з інвалідністю звернутись по допомогу, а фахівцям НАІУ через «ведення випадку» надати необхідну адресну допомогу цільовій групі: отримання ліків та медичного обслуговування, пошук місця навчання для дитини з інвалідністю, пошук доступного житла, відновлення нарахування та переводу  пенсій, забезпечення технічними засобами реабілітації, пошук роботи, надання правових консультацій, відновлення зв’язку з родичами та інше.

За рахунок коштів Посольства Франції в Україні було надано допомогу у вигляді матеріальної допомоги на придбання ліків, засобів реабілітації, засобів гігієни 35-ти родинам, у складі яких є особи з інвалідністю першої групи (найважча інвалідність), або діти.

З них 17 родин – у складі яких є 2 та 3 особи з інвалідністю.

Також НАІУ було надано підтримку 15 сім’ям осіб з інвалідністю з Авдїївки під час їх блокади.

Організатори Благодійного проекту «Рятуймо разом!» виражають щиру вдячність за постійну допомогу и підтримку Посольству Франції в Україні.