СЕЛИЩЕ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Під Харковом закінчили будувати селище для переселенців

20 грудня його введуть в експлуатацію.

Харківське селище з модульних будиночків для переселенців готове до заселення. Його введуть в експлуатацію до 20 грудня, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Селище облаштували на пустирі в Комінтернівському районі Харкова, поблизу аеропорту. За словами заступника мера Харкова Ігоря Терехова, в селищі завершено монтаж усіх модульних будиночків, підведено всі інженерні комунікації, зокрема електропостачання, водопостачання та водовідведення.

“Селище розраховане на проживання 488 осіб, проте охочих оселитися в ньому більше. У місті ведуть реєстр таких людей, але пріоритет при розселенні надаватимуть людям з особливими потребами, багатодітним сім’ям та родинам із маленькими дітьми, котрі народилися в Харкові після переселення матерів”, – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що модульні будинки привезли в Україну з гуманітарною допомогою з Німеччини. 14 жовтня до Харкова прибули перші 20 вантажівок із гумдопомогою, того самого дня федеральний міністр економічної співпраці та розвитку Німеччини Герд Мюллер вручив сертифікати на проживання в селищі з модульних будиночків першим трьом сім’ям переселенців.

Телеканал ТВі