Сall-центр НАІУ

Потрібна допомога людям з інвалідністю, вимушеним переселенцям. Call – Центр НАІУ

Продовжують надходити звернення людей з інвалідністю та членів їх родин, вимушених переселенців із зони АТО, та тих, хто там залишився.

Юлія Валеріївна, 1992 року народження, м. Луганськ.  Має захворювання на цукровий діабет. Закінчились всі засобі для існування. Дуже потребує наступних ліків: Ессенціале, нейротропін або нейровітан, актовегін, вітаксон, ацетон-тест. Дуже великі проблеми з нирками.

Національною Асамблеєю інвалідів України було передано ліки та продуктовий набір. Була надана правова консультація та психологічна допомога. DSC_0016

Роман Сергійович, 1986 року народження, м. Луганськ. Має захворювання на цукровий діабет 2 типу. Дуже потребує наступних ліків: Інсулін-Хумулін (короткої та довготривалої дії), Ессенціале (5 мл) або щось для підтримки печінки.

НАІУ було передано ліки та продуктовий набір. Також надається постійна психологічна допомога.

DSC_0005 (2)

Дмитро Володимирович, 1995 року народження, м. Луганськ. Має інвалідність 2 групи, ДЦП. Із-зі дідуся та бабусі похилого віку сім’я не змогла виїхати із зони бойових дій. Після вибухів довго знаходилися в стресовому стані. Має потребу в вітамінах та проти застудних препаратах. В сім’ї є троє дітей.

Національною Асамблеєю інвалідів України було передано ліки та продуктовий набір. Була надана правова консультація та психологічна допомога.

DSC_0005

Катерина Анатоліївна, 1990 року народження, м. Луганськ. ІІ група інвалідності. Має захворювання на цукровий діабет. На має засобів для існування. Дуже складна ситуація. Має проблеми з нирками та судинами. Має потребу в наступних ліках: Ессенціале (5 мл №10), Мільгама №10, Ацетон-тест, голки на шприц-ручку.

НАІУ було передано ліки та продуктовий набір. Була надана правова консультація та психологічна допомога.

DSC_0006

Вікторія, 1994 року народження, м. Луганськ. Має інвалідність з дитинства. Захворювання на цукровий діабет. Має потребу в діабетичних продуктах харчування та в ліках: Левомир – інсулін, Новорапіт.

Національною Асамблеєю інвалідів України було передано ліки та продуктовий набір. Була надана психологічна допомога.

DSC_0027

Нагадуємо, що Сall-центр НАІУ діє за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Франції в Україні.