Правова допомога: у Новоукраїнці відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб

Правова допомога: у Новоукраїнці відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб

У приміщенні Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міста та району, за участі представника громадської організації «Десяте квітня» Володимира Кудрі, відбувся профінформаційний семінар. Мета проведення заходу – підвищити рівень правової поінформованості внутрішньо переміщених осіб щодо захисту їхніх прав.

Правова допомога: у Новоукраїнці відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб

У заході взяли участь представники міського та районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Розпочала захід  Тетяна Кареліна, заступник директора Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, яка зазначила: «Внутрішньо переміщеним громадянам надається спектр соціальних послуг, спрямованих на забезпечення їх підходящими робочими місцями. Для забезпечення зайнятості громадян, які вимушено перемістилися зі східних областей України, служба зайнятості застосовує адресні методи роботи з клієнтами даної категорії з урахуванням їхніх інтересів, особливостей і потреб, що в результаті сприяє прискоренню працевлаштування та оперативному укомплектуванню вакансій».

Правова допомога: у Новоукраїнці відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб

Під час семінару мова йшла про те, що служба зайнятості запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси: шукачам роботи надається допомога у складанні відеорезюме та можливості проходження онлайн-співбесіди. Роботодавець, за таким резюме, може побачити реальну людину, а онлайн-співбесіди дозволяють суттєво зекономити час та кошти при підборі фахівців.

Чимало цікавої інформації надав присутнім Володимир Кудря. Зокрема, він розповів про можливості отримання безкоштовної  юридичної  допомоги у вирішенні майнових та трудових питань; необхідної допомоги у відновленні документів; консультацій з питань, пов’язаних із статусом переселенця (виплата адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, вступ до спадщини тощо); судового супроводу окремих категорій справ, у випадках неможливості відновлення прав у інший спосіб.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері, що сприяло вирішенню та обговоренню досить широкого кола питань. Учасники семінару ставили питання, які їх турбують, та отримали вичерпні кваліфіковані відповіді.

Кіровоградський обласний центр зайнятості