ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ ЧЕРЕЗ ЛІНІЮ ЗІТКНЕННЯ

Правила перевезення багажу через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Громадяни, які проходять повз контрольні пункти в’їзду-виїзду, часто необізнані з нормами Тимчасового порядку здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів (товарів) вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Зокрема, у нещодавньому звіті, підготовленим ГО «Фундація.101», який підсумовував роботу піврічного моніторингу на двох КПВВ «Зайцеве» та «Новотроїцьке», в рамках проекту«Прифронтова інспекція», ми виокремили проблему стосовно відсутності інформації щодо проходження контрольних пунктів з дитиною. А саме те, коли виїхати з неконтрольованої території можна одному з батьків з дитиною, а ось повернутися назад — лише з двома батьками чи нотаріально завіреним дозволом від того з батьків, хто відсутній.

Але така суперечлива норма — не єдина. У документі, яким керується діяльність контрольних пунктів в’їзду-виїзду, також вказані нюанси, які стосуються перевезення особистих речей, техніки, алкоголю та тютюну і ще багато чого. Тобто наданий перелік товарів, на які не поширюється дія Тимчасового порядку.

ГО «Фундація.101» підготувала декілька інфографік, на яких відображено що і скільки можна як вивозити з неконтрольованої території, так і ввозити на неї.

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ ЧЕРЕЗ ЛІНІЮ ЗІТКНЕННЯ ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ ЧЕРЕЗ ЛІНІЮ ЗІТКНЕННЯ