Презентуємо перший випуск електроного бюлетеня «Алгоритми успіху»

Національна Асамблея людей з інвалідністю України  презентує перший випуск електронного бюлетеня «Алгоритми успіху», який випущено в рамках реалізації в Україні міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та  послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Діяльність проекту направлена на підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю,  які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та як підсумок підвищення економічної спроможності осіб з інвалідністю та членів їх родин.

За два з половиною роки реалізації проекту до офісів, які працюють в Донецькій, Дніпропетровській,  Харківській, Львівській, Вінницькій областях та м. Києві, звернулися 904 внутрішньо переміщені особи з інвалідністю та члени їх родин. З них були працевлаштовані 279 осіб на підприємствах різних форм власності,  292 особи пройшли професійне навчання або підвищили свою кваліфікацію на курсах.  Понад 270 осіб взяли участь у тренінгах щодо започаткування підприємницької діяльності. В рамках конкурсу  надано 100 міні-гранти на відкриття, розвиток власної справи та створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. У 2018-2019 роках НАІУ продовжує реалізацію завдань та цілей проекту.

Цей бюлетень створено з метою підвищення рівня поінформованості про соціальне підприємництво, змін у законодавстві, трудових відносин, оподаткування та звітності, а також консультації та успішні практики проекту тощо. Заплановано випуск п’ятнадцяти номерів.

Завантажити бюлетень за посиланням.