впо

Продовжуємо рятувати разом!

Протягом останніх двох років Національна Асамблея інвалідів України в рамках проекту «Рятуймо разом!» займається питаннями соціального захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Серед напрямків: забезпечення їх харчуванням та засобами технічної реабілітації (інвалідні візки, ходунки, милиці для людей з обмеженою мобільністю, тростини для незрячих, протипролежневі матраци, засоби особистої гігієни тощо). 2016-01-12 12.35.06

Необхідно зазначити, що Проект підтримано багатьма кампаніями, організаціями, пересічними громадянами. Але особливе місце в його реалізації займає Фонд «Східна-Європа», який вже двічі надавав фінансовому допомогу Національній Асамблеї інвалідів України на придбання вищезазначених засобів реабілітації для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

Проект, що реалізовувався по 15 грудня 2015 по 15 січня 2016 дав змогу допомогти 39 особам, зокрема 30, що мають І групу інвалідності та мають статус внутрішньо переміщеної особи. Закуплено та передано 2 інвалідні візки, 2 протипролежневі подушки, тростина, тонометр з озвучкою та засоби особистої гігієни на загальну суму 66 тисяч гривень.  впо
Значна частина засобів особистої гігієни передана ВПО з інвалідністю, що проживають в санаторії «Сенетаття», смт Сергіївка, Одеської області.

До НАІУ надійшли листи подяки від людей які отримали допомогу.

Вдячні колективу Фонду «Східна Європа» за надану фінансову допомогу для придбання вищезазначених засобів та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної енергії для творіння добра!

допомога впо