Рада врегулювала оплату комунальних послуг для переселенців

КИЇВ. 23 березня. Верховна Рада надала державні гарантії надання зареєстрованим переселенцям комунальних послуг за цінами для населення. Парламентарі 277 голосами підтримали відповідний законопроект.

Законопроектом пропонується зафіксувати державні гарантії прав на отримання зареєстрованими внутрішньо переміщеними особами комунальних послуг, електричної та теплової енергії, природного газу в місцях компактного поселення (містечках із збірних модулів, гуртожитках, оздоровчих таборах, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах, готелях тощо) за відповідними тарифами, встановленими на такі послуги та товари для населення.

Крім цього, пропонується заборонити власникам майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб стягувати з таких осіб компенсацію вартості комунальних послуг, електричної та теплової енергії, природного газу, яка не відповідає вартості відповідних тарифів на такі послуги та товари для населення.

За словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, на сьогодні 6,7 млн родин сплачують за житлово-комунальні послуги не більше ніж 10% свого доходу.

Джерело: УНН