У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців з питань працевлаштування людей з інвалідністю

Logo 4 штВсеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проект реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців1В рамках проекту, 17 травня 2016 року на базі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів, м. Краматорськ, відбувся одноденний тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю. Організаторами виступили ВГО НАІУ та Донецька обласна організація інвалідів.

В роботі заходу взяли участь понад 30 учасників – представники державних установ соціального напрямку міста та області, департаментів ДонОДА, Фонду соціального захисту інвалідів, обласного та міського центрів зайнятості, приватні підприємці, керівники та фахівці кадрових служб заводів, фірм, підприємств різних форм власності та установ міста і області, а також громадських організацій людей з інвалідністю. Провела тренінг Лариса Байда, начальник відділу ВГО НАІУ.

Під час заходу його учасників було поінформовано щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміни стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері. Також було обговорено можливості підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю на ринку праці, необхідність об’єднання зусиль соціальних партнерів для повноцінної реінтеграції інвалідів у суспільство.

У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців2

Кращих роботодавців, які надали найбільшу кількість робочих місць для інвалідів в ході реалізації проекту ТЕАМ у Донецькій області, нагородили грамотами та дипломами Національної Асамблеї інвалідів України.

Відгуки  учасників тренінгу:

Валерія Конько: Добре, що цьому питанню приділили увагу! Зараз знайти роботу молодому спеціалісту дуже важко! Впровадження інноваційних методів в питаннях створення власної справи та працевлаштування людей з інвалідністю досить актуально.


Ганна Зайцева: Дякуємо ВГО НАІУ за допомогу людям з обмеженими можливостями у пошуках роботи та працевлаштуванні.


Андрій Улꞌяненко: Дані семінари допомагають направити людей з інвалідністю в правильне русло і довести громадськості, що ми є повноцінними членами суспільства.


Андрій Цариценко: Семінар викликав позитивні враження. Навіть ті люди, які десятки років знаходяться в інвалідному русі, дізналися багато нової інформації про інвалідність та працевлаштування людей з інвалідністю.


Надія Поламарчук: Дійсно, багато пізнавального. Життя не стоїть на місці. Вразило те, що ніхто з присутніх не залишив семінар раніше встановленого часу. Представники соцслужб не приховуючи, відзначали, що про 80% з почутого не знали. Такі семінари дуже корисні і необхідні всім нам.

Прес-служба ДООІ ВОІ СОУ.