В Маріуполі навчають як розвивати та просувати власний бізнес

22 травня у Маріуполі розпочався триденний тренінг із розвитку і просування малого бізнесу “Алгоритми успіху” в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект в Україні реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України.
Це новинка проекту – перший із п’яти запланованих тренінгів цієї направленості. Участь приймають фізичні особи – підприємці, а також ті, хто займається самозайнятістю з числа ВПО з інвалідністю та осіб з інвалідністю, які проживають у Маріуполі, а також члени їх родин.

Серед учасників є шість переможців Конкурсу міні-грантів, який проходив в рамках проекту.

Захід включає в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • законодавче регулювання підприємництва;
  • чинне законодавство щодо оподаткування підприємницької діяльності в Україні;
  • сучасні технології SEO-просування, Інтернет-маркетинг;
  • основи фандрайзингу, основні правила/вимоги до написання бізнес-проектів;
  • обмін досвідом ведення власного бізнесу серед учасників тренінгу: напрацювання та впровадження бізнес-ідей, проблеми, що виникали в процесі підприємницької діяльності та шляхи їх вирішення;
  • майстер-клас (за напрямками діяльності).

Наступний тренінг пройде у Львові – 9-11 липня 2018 року – для ФОП, що працюють у сфері громадського харчування (кулінарія, кондитерські вироби тощо).

Якщо ви бажаєте  взяти участь у  наступних тренінгах проекту – заповніть Google-анкету за наступним посиланням Анкета заповнюється українською мовою.

Більш інформації про тренінги за наступним посиланням.