В Міжнародний день людей з інвалідністю Президент України зустрівся з громадськістю

3 грудня 2014 року відбулась зустріч Президента України з лідерами громадського руху людей з інвалідністю з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Під час зустрічі Глава держави підписав Указ, яким призначив Валерія Сушкевича Уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю. Перед цим 1 грудня Глава держави своїм Указом запровадив в Україні інститут Уповноваженого Президента з прав людей з інвалідністю.Президент України зустрівся з громадськістю

На зустрічі піднімались багато важливих питань, серед яких допомога та соціальний захист внутрішньо переміщених осіб, зокрема людей з інвалідністю та членів їх сімей.

Президент України зустрівся з громадськістю

Особливу увагу звернули на учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок поранень. Президент акцентував увагу на необхідності вирішення проблем учасників АТО, зокрема – надання статусу учасника бойових дій, і наголосив, що вимагає від нового Уряду негайного їх вирішення. Він також зазначив, що держава опікується питаннями протезування учасників АТО та порушує перед міжнародними партнерами питання надання їм медичної допомоги, реабілітації за кордоном.
Президент висловив переконання, що вирішення питань людей з обмеженими можливостями буде одним із пріоритетних у роботі нового Уряду і наголосив, що готовий всіляко сприяти цьому. “Я готовий дієво підтримати роботу громадянського суспільства у цьому напрямку”, – сказав Президент.