В Ощадбанку проінструктували, як за один візит оформити виплати переселенцям

В установі нагадали, 1 липня 2016 року виплата пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій буде здійснюватись виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв Ощадбанку.

Як повідомляє «Громадське радіо», інструкція щодо того, як перейти за один візит до обслуговування у їхній установі опублікована на сайті банку.

По-перше, для зручності рекомендується зареєструватись в Контакт-центрі та/або звернутись до установи Ощадбанку за місцем фактичного проживання.

По-друге, надати до Ощадбанку паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, пенсійне посвідчення / довідку про отримання пенсії, довідку про взяття на облік особи, яка переміщується.

По-третє, укласти з Ощадбанком договір та отримати відповідну платіжну картку.

«Одержувачів пенсії, які є внутрішньо переміщеними особами, Ощадбанк чекатиме з 1 серпня 2016 року для видачі та обміну існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є електронним пенсійним посвідченням. Пізніше Ощадбанк ознайомить кожного одержувача пенсії більш детально з кроками, які необхідно буде здійснити для отримання та обміну існуючих платіжних карток на електронні пенсійні посвідчення», — зазначається на сайті.