Робоча зустріч

Відбулась робоча зустріч учасників Благодійної програми «Рятуймо разом!»

В офісі Національної Асамблеї інвалідів України відбулась робоча зустріч учасників Благодійної програми «Рятуймо разом!».

Метою зустрічі було обговорення найважливіших та гострих проблем людей з інвалідністю – вимушеним переселенцям із зони АТО та план подальшої роботи щодо надання якісної, злагодженої та оперативної підтримки та допомоги.

Під час зустрічі було обговорено та розроблено план створення Call-центр (центр швидкого реагування), завдяки якому кожний переселенець з інвалідністю або член родини можуть звернутися за допомогою. Працівники Центру приймають дзвінки, електронні повідомлення щодо існуючих проблем, надаватимуть юридичні консультації в межах своєї компетенції.

Благодійну програму НАІУ «Рятуймо разом!» підтримали Посольство Франції в Україні та Програма Розвитку ООН в Україні. Основною метою Програми є сприяння у допомозі в організації виїзду осіб з інвалідністю із Луганської та Донецької областей України, де проходить АТО, а також їх тимчасовому розміщенню в безпечних місцях, допомога у захисті їх прав, свобод і законних інтересів.