Відновлюємо Донбас

Відновлюємо Донбас

У міжнародній практиці є важливий принцип – «Rebuild Better». Якщо вже відбудовувати щось після конфлікту чи катаклізму – треба не просто повертати все на свої місця, а робити ще кращим, ніж до цього. Цей принцип ПРООН застосовує у спільній з Урядом Японії програмі з відновлення соціальних послуг на Донбасі.

Відновлюємо ДонбасВ рамках програми спеціалісти відремонтують об’єкти, серед яких, зокрема, є школи, лікарні, центри соціальних послуг для людей з інвалідністю та осіб похилого віку, та проведуть спеціалізовані навчання для персоналу. Також фахівці допоможуть місцевим державним адміністраціям у стратегічному плануванні щодо надання соціальних послуг. Відновлюємо Донбас

З цією місією Наталія Скрипка, Анна Кукуруза, Надія Кобаченко та Ольга Журбенко разом з представниками ПРООН в Україні відвідали 6 об’єктів соціальної інфраструктури на території, підконтрольній українському Уряду, зокрема:

  •  Сватівський соціальний центр розвитку дитини (Луганська область, м. Сватове);
  • Артемівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (Донецька обл., м. Артемівськ);
  • Кремінський районный центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (Луганська область, м. Кремінна);
  • Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Рубіжанської міської ради (Луганська область, м. Рубіжне);
  • Територіальний центр надання соціальних послуг одиноким літнім громадянам Міського управління праці та соціального захисту населення (Донецька обл., м. Артемівськ);
  • Геріатричний пансіонат для людей похилого віку та інвалідів (Луганська область, м. Сватове).

Відновлюємо Донбас

Завдання – допомогти місцевим громадам створити стратегію стабільного розвитку соціальної галузі. Під час місії проведено зустрічі з представниками місцевої влади, керівництвом закладів, активістами і волонтерами, представниками громадського руху.