Внутрішньо переміщеним особам розповіли про послуги служби зайнятості

Внутрішньо переміщеним особам розповіли про послуги служби зайнятості

Про можливість отримати підходяще робоче місце та кваліфіковані консультації з питань ведення власного бізнесу, професійного навчання, підвищення кваліфікації внутрішньо переміщеним особам розповідали фахівці Південного відділу сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості. 22 липня вони відвідали Модульне містечко та зустрілись з його мешканцями.

Внутрішньо переміщеним особам розповіли про послуги служби зайнятості

Представниця міського центру зайнятості Олена Дрозд також надала всім присутнім консультації з питань трудових відносин із роботодавцями, розповіла про переваги офіційного працевлаштування та роз’яснила наслідки отримання заробітної плати «в конвертах». Вона звернула увагу мешканців містечка на електронні сервіси служби зайнятості: електронний кабінет шукача роботи, електронна черга, відео резюме шукача роботи.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з базою актуальних вакансій, отримати інформацію щодо тенденцій на ринку праці не лише міста, а й регіону. Олена Дрозд наголосила, що служба зайнятості завжди готова надати якісні послуги з підбору роботи, працевлаштування на громадські та інші роботи тимчасового характеру, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю на зайняття підприємницькою діяльністю, професійного самовизначення. Окрім того, з метою адаптації внутрішньо переміщених осіб до ринку праці м.Запоріжжя, фахівці служби зайнятості надають психологічну допомогу та підтримку.

Запорізький обласний центр зайнятості