Вимушені переселенці отримали інвалідні візки

До Call – центру НАІУ продовжують поступати дзвінки. За весь період  дії гарячої лінії, а це вже майже 4,5 місяці, ми отримали понад  420 звернень.

Люди, які звертаються, охоплюють практично всю Донецьку та Луганську області. Звертаються як внутрішньо переміщені особи, так і люди із зони АТО та окупованої території.

Серед тих, що звернулись – інваліди всіх груп та категорій: захворювання на ДЦП, травма хребта, неврологія, зір, проблеми із серцево-судинною системою, психіатрія, цукровий діабет тощо.

 Останні звернення  до гарячої лінії були з потребою в інвалідних візках.

Вимушені переселенці отримали інвалідні візки


Микола Петрович, 1955 р.н., м. Перевальськ, Луганська область. Має І групу інвалідності. Під час бойових дій отримав інсульт. В даний момент перебуває в санаторії «Жовтень», Київська обл.. Звернувся Микола до Call– центру НАІУ з проханням надати інвалідний візок. Також має потребу в ліках.

Національна Асамблея інвалідів України передала Миколаю Петровичу інвалідний візок. Також була надана психологічна допомога та юридична консультація.


Олександр Іванович, 1981 року народження, І гр. інвалідності. Звернувся до Call – центру НАІУ із потребою в інвалідному візку.

Національна Асамблея інвалідів України надала Олександру Івановичу інвалідний візок, психологічну  допомогу та юридичну консультацію.


Валерій Миколайович, 1957 року народження, м. Горлівка Донецької обл. Має І гр. інвалідності. В даний момент перебуває в санаторій «Сперанца», Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка. Звернувся до Call – центру НАІУ із потребою в інвалідному візку.

Національна Асамблея інвалідів України передала Валерію Миколайовичу інвалідний візок та продуктовий набір.


Петро Іванович, 1949 р.н., м. Луганськ. Має І гр.. інвалідності, пересувається на візку, травма шиї. В даний момент перебуває в СКРЦ «Слов’янський санаторій». До Call – центру НАІУ Петро звернувся з потребою в медикаментах, засобахгігієни, продуктах харчування та інвалідному візку.

Національна Асамблея інвалідів України відправила Петру Івановичу продуктовий набір та інвалідний візок.


Павло Романович, І група інвалідності. Вимушений був залишити свій дім в зоні АТО та переїхати в місто Львів. Звернувся до Call – центру НАІУ із потребою в інвалідному візку.

Національна Асамблея інвалідів України відправила Павлу Романовичу інвалідний візок, а також було надано психологічну  допомогу та юридичну консультацію.


Вимушені переселенці отримали інвалідні візки

Усі хто звертаються на гарячу лінію НАІУ  мають надзвичайну потребу у засобах гігієни, катетерах, сечоприймачах. Дуже потрібні перев’язочні матеріали.

Відсутність соціальних виплат змушує людей голодувати. Серед потребуючих допомоги осіб є діти із захворюваннями на хронічну ниркову недостатність – вони мають потребу у життєво-важливих ліках. Серед потреб – одяг, теплі речі, ліки, харчування, матеріальна допомога, необхідність евакуації, догляду, поселення в геріатричні інтернати, проблеми із засобами особистої гігієни, реабілітація, протезування.

Ті, хто вже перебувають на безпечній території, потребують: переоформлення документів та виплат, пошук житла, сплата за житло, продуктів харчування, теплий одяг, навчання, працевлаштування, лікування, забезпечення медикаментами, засобами гігієни, технічними засобами реабілітації.

Нагадуємо, що Сall-центр НАІУ діє за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Франції в Україні.