Вимушені переселенці – люди з інвалідністю та членів їх сімей виражають вдячність організаторам та спонсорам благодійної програми

Щоб по справжньому зрозуміти вимушених переселенців – це треба поставити себе на їхнє місце. Ви можете уявити, що в один день в ваше рідне село або місто прийшла війна, руйнуючи оселі, дороги і тихе мирне життя навколо? І ви вимушені тікати з теплого затишного будинку, голим і босим поневірятися в іншому, невідомому для себе місті. А звертатись по допомогу до рідних чи сусідів немає сенсу, бо вони в такій же ситуації.  Тому цим людям доводиться звертатися до абсолютно незнайомим людям.

Всім нам варто не залишатись в осторонь від проблем людей – вимушених переселенців.

Ми щиро вдячні Посольству Франції в Україні та всім нашим благодійникам, які підтримують Благодійну програму «Рятуймо разом!», за те, що не залишаються осторонь від проблем людей, які тікали від війни.

Національна Асамблея інвалідів України представляє декілька слів вдячності від люде з інвалідністю та членів їх сімей, які опинилися в скрутному становищу із-за бойових дій на Сході України та вимушені були залишити свої домівки і переїхати на територію, підконтрольну українською владою.

Благодійна програма «Рятуймо разом!

Благодійна програма «Рятуймо разом!

Благодійна програма «Рятуймо разом!

Благодійна програма «Рятуймо разом!