Затверджено Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Мінсоцполітики розробило цей проект акта з метою врегулювання питань забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які є внутрішньо переміщеними.

Зокрема, Порядок визначає умови створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб для центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб або їх законних представників, громадських об’єднань, волонтерських, благодійних організацій, які надають адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

У Мінсоцполітики наголошують, що реалізація постанови сприятиме проведенню процедури обліку внутрішньо переміщених осіб та повноцінному виявлянню їх потреб і намірів, що дозволить внутрішньо переміщеним особам у повній мірі реалізувати свої права та свободи.

Мінсоцполітики