Звіт про використання коштів, які надійшли у вигляді благодійної фінансової допомоги на реалізацію проекту “Рятуймо разом!” від Посольства Франції в Україні.

НАІУ в 2017 році продовжує свою активну діяльність щодо відновлення життєдіяльності осіб з інвалідністю та їх родин, що постраждали від збройного конфлікту на сході України, в т.ч. військових, що через поранення отримали інвалідність, шляхом надання адресної допомоги (правової, медичної, соціальної, психологічної, матеріальної та інше) та супроводу у встановленні статусу, поновленні документів, продовження освіти, працевлаштуванні тощо.

В рамках Благодійної програми «Рятуймо разом!» за фінансової допомоги Посольства Франції в Україні за грудень 2016 року – березень 2017 року було надано допомогу у вигляді матеріальної допомоги на придбання ліків, засобів реабілітації, засобів гігієни 35-ти родинам, у складі яких є особи з інвалідністю першої групи (найважча інвалідність), або діти. З них 17 родин – у складі яких є 2 та 3 особи з інвалідністю. НАІУ, також надали підтримку 15 сім’ям осіб з інвалідністю з Авдїївки під час їх блокади.

Загальна сума допомоги склала 35 тис. грн.

 

Також за кошти Посольства Франції в Україні видано брошуру «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю» тиражом 2000 екземплярів. Це перше в Україні перевидання даної Конвенції після внесення Українським Парламентом відповідно до зауважень Комітету ООН змін в термінологію, а саме зміни дискримінаційного терміну «інвалід» на правовий: «особа з інвалідністю».

Розповсюдження даної брошури розпочато серед громадських організацій України, місцевих адміністрацій, центральних та місцевих органів влади, об’єднань фахівців, що працюють у сфері надання послуг особам з інвалідністю.

Організатори Благодійного проекту «Рятуймо разом!» виражають щиру вдячність за постійну допомогу и підтримку Посольству Франції в Україні.